KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgträsnitt 13163185
nr 1316 3185
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färgträsnitt, Signerad, numrerad 320/360,1985. Motivet: 65x61cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:10:08
30/3 18:13:40
500 kr
30/3 19:05:06
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén